Kluboví koně

Irish Hero (*2016)

Plnokrevný fešák a starší polobratr Irmy. Je to takový velikán – „samá noha“. Když přišel, trochu kousal – takový nešvar z mládí. Proto se mu říká Krokodýl nebo také Koko. Zlozvyku se postupně zbavuje. Má silná, ale citlivá záda. Tento mladý kluk potřebuje zapracovat na motivaci do práce. I přes své nešvary je to vhodný kůň k dětem. Nikam nespěchá a je vždy ochotný zpomalit. V budoucnu to bude spolehlivý skokan a čeká ho jeho první start na menších parkurech.

Irma (*2017)

Irmička je naše plnokrevná princezna s vlnitou hřívou. Od příchodu prošla velkou proměnou. Bohužel je to sirotek, její osud sleduji od jejího narození a znala jsem ji i v dostihovém tréninku. Pořídili jsme ji s problémem lehání v přepravníku. Irmička je krásný hnědák s plavným prostorným pohybem, skokovým potenciálem a drezúrním talentem. Určitě ji budeme směřovat do všestranností. Na ježdění velmi pohodlná a hodná ale rozhodně má vlastní hlavu, když přijde na to kudy přesně jít. Má za sebou první start na 60 cm, který zvládla s ledovým klidem.

Lorita-Peli *2012

Teplokrevná „arisťačka“ po dvou hříbatech začíná svou jezdeckou kariéru prakticky až v 9 letech. Je to velký skokový talent, což dokazuje i to, že jako mladá vyhrála oblastní kolo skoku ve volnosti. V roce 2021 startovala do 100 cm, v roce 2022 startovala na úrovni 110. Máme ambici kobylku i zapřahat. Projížďky bryčkou s ní a její dcerou by byly fantastickým zpestřením naších aktivit.

Lochi-peli *2019

Naše nejmladší kráska, dcera Lority, je s námi ve stáji od úplného začátku. Je menšího vzrůstu, ale oplývá drezúrním i skokovým talentem. Na podzim roku 2022 jsme úspěšně složily zkoušky výkonnosti tříletých klisen. Necháváme ji postupně dozrát, ale v roce 2023 už chodí pravidelně. Pro přebytek energie máme v plánu ji zapřahat spolu s její maminkou a nabízet vyjížďky bryčkou po našem kraji.

Cadbee *2012

Bělouše v majetku paní Kolaříkové máme dlouhodobě zapůjčeného. Je to spolehlivý plnokrevník, který je nyní ve fázi sbírání zkušeností po nižších parkurech do 100 cm. Dlouho jsme hledali to správné sedlo, ale snad nyní můžeme říct, že už jsme na to přišli. Šéf stáda, hrozně snaživý valášek a miláček holek, kterým se líbí krásně zbarvení koníci.